امروز : جمعه, 28 تیر 1398
» » برق رسانی به روستای انجیرلی مراوه تپه گلستان با پنل خورشیدی

طرح تامین برق روستای صعب العبور مراوه تپه گلستان با نصب پنل خورشیدی با حضور مجری طرح برق روستایی کشور افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت: روستای انجیرلی مراوه تپه با نصب پنل خورشیدی درحالی برق دار شد که برای برق رسانی 12 خانوار این روستا‌ 5میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار  هزینه شده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ،علی اکبر نصیری افزود: در این روستا 9 پنل خورشیدی نصب شده و با حضور چهل امیرانی مجری طرح برق رسانی روستایی توانیر این پروژه جهت تامین برق روستای محروم انجیرلی مراوه تپه افتتاح شد.

وی با اشاره به سخت گذر بودن روستا‌ ی مذکور و فاصله زیاد آن با شبکه های توزیع فشارضعیف شهرستان، احداث شبکه برق برای تامین انرژی برق را تقریباغیر ممکن کرده بود گفت : برابر برسی های صورت گرفته نصب این پنل خورشیدی جهت تولید برق از شبکه سیمی برق هزینه کمتری دارد و با نصب آن 12 خانوار روستایی از نعمت برق بهره‌مند شدند. .

نصیری در پایان تصریح کرد :روستای انجیرلی مراوه تپه اولین روستا در گلستان است که تامین برق آن از طریق پنل خورشیدی انجام می شود.

شهرستان مراوه تپه، در شرقی ترین نقطه استان گلستان واقع شده که از لحاظ موقعیت جغرافیایی از طرف شمال به کشور ترکمنستان و از شرق به استان خراسان شمالی و ازغرب به بخش داشلی برون شهرستان گنبدکاووس و از طرف جنوب به شهرستان کلاله (جنگل گلستان) منتهی می شود.

برق رسانی به روستای انجیرلی مراوه تپه گلستان با پنل خورشیدی

برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

برو بالا

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
chp آبرسانی اتفاقات اجلاس ایمنی بازرسان بازرسی برترین برق برقرسانی بندرترکمن بیلینگ تدبیر و امید ترانسفورماتور تست تفاهم نامه تهران توزیع خانگی روستا ساعت کار ادارات سران شاخص صنعت غیرفنی فولباری فیوزسوزی مانور مدیریت مدیریت مصرف نخستین نصیری نیرو نیروگاه وزیر پراکنده کنتور گرامیداشت گلستان گنبدکاووس